Serbest Muhasebeci Mali Müşavir - Yakup Alver
HAKKIMIZDA

MALİ MÜŞAVİR YAKUP ALVER

Muhasebe sektöründeki tecrübesini ve bilgisini tüm sektörlere yayılması amacı ile  Serbest Muhasebeci Mali Müşavir YAKUP ALVER  2021 yılından bu yana hizmet  vermektedir.. Serbest Muhasebeci Mali Müşavir YAKUP ALVER 1991 D.BAKIR doğumludur. Dicle Üniversitesi İktisat Bölümü mezuniyetinin ardından Okan Üniversitesi Muhasebe ve  Denetim Bölümü Master eğitimi ile tamamlamıştır.

YAKUP ALVER Mali Müşavirlik ofisi alanında uzman kadrosu ile firmaların gereksinimlerine göre özel olarak geliştirilmiş çözümler sunmaktadır. YAKUP ALVER Müşavirlik, muhasebe, vergi, denetim ve danışmanlık konularında hizmet veren bir müşavirlik ofisidir. Farklı sektörler ve farklı büyüklüklerdeki firmalara; muhasebe hizmetleri, SGk hizmetleri, denetim hizmetleri, KDV İade hizmetleri, vergi denetimi ve vergi danışmanlığı hizmetleri sağlamaktadır.

YAKUP ALVER Mali Müşavirlik, uzman, deneyimli, meslek ahlakı, şeffaflık, gizlilik ve disiplin ilkelerimizden asla ödün vermeden dinamik kadromuzla doğru, güvenilir ve güncel bilgiye hızlı şekilde ulaşarak firmalara muhasebe ve vergi konularında çözüm odaklı hizmet sunmaktayız. Siz değerli mükelleflerimizin muhasebe alanında eksik veya yanlış bilgilendirilmiş olan mevzuatlarda kadromuzla birlikte mevzuat uygulamalarında yapılan değişiklikleri bilgilendirilmelerle yolunuzda ivme kazandırmak en önemli uygulamalarımız arasında yer almaktadır. Şirketlerin finansmanlarına artı değer kazandırmak adına en önemli krateri mizanlarının mevzuata uygun ve anlaşılır olmasıdır. Yakup Alver Mali Müşavirlik olarak firmalarımızın mizan çalışmalarında mükelleflerimizle çözüm odaklı ve sistematik şekilde bilgi akışlarının sağlanmasındaki hassasiyetimiz, mükelleflerimizin kredi kullanımlarında bankalar nezrinde oldukça önem kazandırmaktadır.

YAKUP ALVER Mali Müşavirlik olarak siz değerli mükelleflerimizi ofisimizde ağırlamaktan duyacağımız memnuniyetin karşılığında, anlayış içerisinde isteklerinizi dinlemekteki hassasiyetimizi danışanlarımızla sizlere yansıtmaktaki profesyonelliğimizle yolumuza devam ederken mesleğimize duyduğumuz sadakat ile hizmetlerimizi sunmaktaki mutluluğumuzu paylaşmaktayız.

 

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Türkiye'nin Sayılı Firmaları İle Çalışıyoruz

Sürekli Yenilenen Mevzuatları ve Gelişen Teknolojiyi Takip Ediyor, Paylaşıyor ve Uyguluyoruz!
MALİ MÜŞAVİRLİK HİZMETLERİ

Şahıs Şirketi Kuruluşu

Limited Şirketi Kuruluşu

Anonim Şirketi Kuruluşu

Mesaj Gönder
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Ara